Kestävän kehityksen edistämiseksi annamme uuden mahdollisuuden huippulaadukkaille tuotteille, joissa on pieniä kosmeettisia vikoja, mutta jotka ovat silti täysin toimivia. Nämä ovat uusia tuotteita, esittelykappaleita tai palautettuja tuotteita, jotka asiantuntijamme ovat tarkastaneet huolellisesti.
Lainmukainen virhevastuu ja valmistajan takuut pätevät B-luokan tuotteisiin.
Vaikka todellinen hauskuus alkaa tien päättyessä, tarvitset silti pyörän, jolla pääset sinne – pyörän, joka sujuu yhtä hyvin virtaavilla singletrack-poluilla, sorateillä ja perinteisillä teillä. Parempi maantiepyörä ei riitä, eikä myöskään maantiekelpoisempi krossipyörä. Tarvitset Divergen kaltaisen erikoistuneen gravel-pyörän. Ensinnäkin se on hauska ja aina unentuva hauskanpitoon, mutta progressiivisesti viritetyn Future Shockin, nopean ja vakaan Open Road Geometryn ja runsaasti renkaiden tilaa ansiosta se määrittelee uudelleen drop-bar-pyörällä seikkailun mahdollisuudet.
S-Works Diverge -runko on valmis koottavaksi juuri niin kuin haluat. Haluatko sen olevan hieman enemmän polkuvalmis? Asenna Roval CLX 32 650b -vanteet, joihin on asennettu 650b x 47 mm Pathfinder Pro -renkaat, ja lähde ajamaan. Oletko enemmän kilpapyöräilijätyyppi? Hanki S-Works Aerofly II -ohjaustanko, CLX 50 -vanteet ja valitsemasi osasarja. Miten ikinä päätätkin rakentaa sen, voit olla varma, että ajat parhaalla gravel-pyörällä, jonka rahalla voi ostaa.
Toimitus sisältää: runko, Future Shock -järjestelmällä varustettu jäykkä etuhaarukka, Specialized CG-R -hiilikuituinen satulatolppa, satulatolpan puristus, CeramicSpeed BB386 EVO -keskiö ja läpivientiakselit, säilytyslokero
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Tuotenimi: | Specialized S-WORKS DIVERGE Gravel Frameset - 2020 - satin / gloss black / dove grey camo - B-Lattu - SC001 |
| Valmistaja: | Specialized Bikes |
| Tuotenumero: | SBC752123 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet, Unisex |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| haarukka: | S-Works FACT Carbon Disc | 12x100 mm, Flatmount |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| akseli vakio: | 12x100 mm (ER), 12x142 mm (TR) |
| Satulatolpan Ø: | 27.2mm |
| vaihdettava vaihteenvaihtajan korvake: | Kyllä |
| korvakkeet: | perinteinen |
| sisältäen haarukan: | haarukan kera |
| keskiötyyppi: | BB386 |
| Vuosimalli: | 2020 |
| Väri: | Musta |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| 2. valinta: | Kyllä |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| Valmistajan sivu: | http://www.specialized.com |