Oletko kyllästynyt loputtomiin ruuhkiin kaupungin keskustassa (
Ohjaustanko tukee ketterää ajokäyttäytymistä ja ohjausta, asettaa sinut pystyyn ja mukavaan istuma-asentoon, josta on hyvä näkyvyys, ja Ergon-kahvien ansiosta se aiheuttaa vain vähän painetta kämmenille. Tämä takaa korkean painopisteen ja miellyttävän asennon pitkillä retkillä.
| Tuotenimi: | Kalkhoff IMAGE 3 ADVANCE - Easy Entry Sähköpyörä – 2026 - 29" - midnightplum matt |
| Valmistaja: | Kalkhoff Bikes |
| Tuotenumero: | KHB751815 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Naiset, Unisex |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Vaellus, Sähköpyörä, Kaupunki |
| keskiöt: | Shimano QC300 QR / Shimano Nexus |
| vanteet: | Stars | Aluminium |
| ketju: | KMC Z1 EPT |
| takavaihteenvaihtaja: | Shimano Nexus Hub |
| etuhammasratassuhde: | 42 |
| kampisarja: | Aluminium |
| jarrut: | Tektro T-280 | 180 mm / 160 mm |
| satulatolppamalli: | Aluminium | Suspension |
| satula: | Selle Royal Essenza Plus Stracciatella |
| ohjaustanko: | Comfort Riser |
| ohjainkannatin: | Aluminium | adjustable |
| haarukka: | SR Suntour XCM32 Coil QR |
| runko: | Aluminium |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| välityssuhde: | 27 |
| Akun kapasiteetti: | 540Wh |
| vaihteen käyttö: | Hub - mekaaninen |
| Sähköpyörän akku: | Bosch PowerTube Li-Ion (540 Wh) |
| käyttökoneiston valmistaja: | Bosch |
| Moottori: | Keskimoottori, Täysi avustus |
| pyörän lisävarusteet: | valaistusjärjestelmän kera, lokasuojan kera, Tavaratelineellinen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 29" (622mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | Bosch Charger | MIK HD Rack | Rear stand adjustable |
| pyörän valot: | Herrmans MR5 LED | Herrmans H-Trace LED |
| gripit: | Ergon GC10 |
| satulatolppa: | Jousitettu satulatolppa |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| haarukan joustovara: | 80 mm |
| polkimet: | Comfort |
| renkaat: | Schwalbe Green Marathon | 55-622 |
| järjestelmän enimmäispaino: | 150kg |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Violetti |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| Paino: | 29000g |
| valmistajan tuotekoodi: | D6905212 |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | incl. battery |
| Näyttö / ohjausyksikkö: | Bosch Purion 200 |
| Käyttökoneistomalli: | Bosch Performance Line Smart System |
| Vääntömomentti: | 75Nm |
| Tuotesarja: | Kalkhoff Bikes - Image |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 5 |
| Rungon Muoto: | Matalarunko / Wave |
| GTIN: | 4000990484725, 4000990484732, 4000990484749 |
| Valmistajan sivu: | https://www.kalkhoff-bikes.com/de_de/ |