Mitä todella tarvitset pyörältä? Todennäköisesti
Tyylikkään runkon muotoilun ja ketterän, luottamusta herättävän käsiteltävyyden ansiosta siinä on kaikki, mitä tarvitset - eikä mitään, mitä et tarvitsisi - arkipäivän askareisiin ja viikonloppuseikkailuihin.
| Tuotenimi: | CUBE NULANE Comfort EXC FE - Fitnesspyörä - 2026 - grey / chrome |
| Valmistaja: | CUBE Bikes |
| Tuotenumero: | CUB738874 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Fitness |
| keskiöt: | ACID PL-8 | Hub Dynamo / Shimano Alfine SG-S700 |
| vanteet: | ACID EX25 |
| ketju: | Gates CDX belt |
| rataspakka: | Gates CDC sprocket |
| vaihtaja: | Shimano Alfine SL-S7000 |
| takavaihteenvaihtaja: | Shimano Alfine SG-S700 |
| keskiölaakerit: | Thun Zumba |
| etuhammasratassuhde: | 46 |
| kampisarja: | Gates S150 CDN |
| jarrut: | Shimano BR-MT200 | 180/160mm |
| satulatolppamalli: | CUBE Performance |
| satula: | ACID Nuance Lite |
| ohjaustanko: | CUBE Flat Race Bar | 660mm |
| ohjainkannatin: | CUBE Performance SLX |
| haarukka: | Aluminium Rigid |
| ohjauslaakeri: | VP Semi-Integrated |
| runko: | Aluminium Superlite | Urban |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| välityssuhde: | 22 |
| vaihteen käyttö: | Hub - mekaaninen |
| pyöräerikoisuudet: | Hihnaveto |
| pyörän lisävarusteet: | valaistusjärjestelmän kera, lokasuojan kera, Tavaratelineellinen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | Rear rack | fenders | kickstand | Knog Oi bell |
| pyörän valot: | ACID Pro D-100 / ACID Mudguard Rear Light PRO-D |
| gripit: | ACID Travel |
| satulatolppa: | Satulatolppa jäykkä |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| polkimet: | CUBE PP MTB |
| renkaat: | Schwalbe Green Marathon | 37-622 |
| renkaan enimmäisleveys: | 42mm |
| järjestelmän enimmäispaino: | 115kg |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa |
| haarukan rakenne: | Jäykkä haarukka |
| valmistajan tuotekoodi: | 156251 |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Tuotesarja: | CUBE - Nulane |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 8 |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 4054571519832, 4054571519849, 4054571519856, 4054571519863 |
| Valmistajan sivu: | http://www.cube.eu |