Uusi Soft Warp LS Paitta on Nalinin malliston uusi lämmin ja pehmeä paita. Se on valmistettu joustavasta, lämpimästä kankaasta, ja se sopii erinomaisesti päällysvaatteeksi leudompina talvipäivinä ja pituisilla ajomatkoilla sesongin ulkopuolella tai takin alla ankaramman sään päivinä.
Materiaali
Fabric I: 80% polyamidi, 20% elastaani
Fabric II: 83% polyesteri, 17% elastaani
| Tuotenimi: | Nalini New Soft Wrap Pitkähihainen Pyöräilypaita Mies - armata 4500 |
| Valmistaja: | Nalini |
| Tuotenumero: | NAL737995 |
| Materiaali: | Fabric I: 80% polyamidi, 20% elastaani Fabric II: 83% polyesteri, 17% elastaani |
| Kompressio: | Ei |
| Huppu: | Ei |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| pestävyys: | 30 °C, ei saa silittää, ei kuivausrumpua, ei kankaanpehmentimiä, älä valkaise |
| vuodenaika: | Kevät/syksy |
| lämpötila-alue: | +18°C / +8°C |
| istuvuus: | Race Fit |
| sulkeminen: | Etuvetoketju täyspitkä |
| takataskut: | 3 |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Syksy/Talvi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 250g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| takatasku: | 3 |
| GTIN: | 8056516443284, 8056516443291, 8056516443307, 8056516443314, 8056516443321 |
| Valmistajan sivu: | http://www.nalini.com |
Löydät alta valmistajan Nalini vaatekokoja koskevia tietoja.
| Kansainvälinen | XS | S | M | L | XL | 2XL | 3XL | 4XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. rintakehä (cm) | 87 - 90 | 90 - 93 | 94 - 97 | 98 - 101 | 102 - 105 | 106 - 109 | 110 - 113 | 114 - 117 |
| D. lantio (cm) | 90 - 93 | 93 - 96 | 97 - 100 | 101 - 104 | 105 - 108 | 109 - 112 | 113 - 116 | 117 - 120 |
| E. sisäsauma (cm) | 79 | 80 | 81 | 83 | 85 | 86 | 87 | 88 |
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL
Kansainvälinen 2XL
Kansainvälinen 3XL
Kansainvälinen 4XL
| Kansainvälinen | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. rintakehä (cm) | 78 - 81 | 82 - 85 | 86 - 89 | 90 - 93 | 94 - 97 | 98 - 101 |
| C. vyötärö (cm) | 61 - 64 | 65 - 68 | 69 - 72 | 73 - 76 | 77 - 80 | 81 - 84 |
| D. lantio (cm) | 88 - 91 | 92 - 95 | 96 - 99 | 100 - 103 | 104 - 107 | 108 - 111 |
| E. sisäsauma (cm) | 74 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 |
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL
Kansainvälinen XXL