Tämä seos tarjoaa korkean vierintäkyvyn sen luonnollisen anisotrooppisen suuntautumisen ansiosta, joka vähentää lämpenemistä ja lisää samalla elastisuutta energian häviämisen minimoimiseksi.
Runko perustuu 120 tpi-kankaaseen. Se tarjoaa erinomaisen notkeuden ja
Huomautus: Koot 28-622 ja suuremmat ovat yhteensopivia koukuttomien vanteiden kanssa ETRTO:n enimmäisilmanpaineen 5bar/73psi mukaisesti. Koot 26-622 ja pienemmät eivät ole yhteensopivia koukuttomien vanteiden kanssa!
| Tuotenimi: | Pirelli P ZERO Race TLR 4S Folding Tire - 32-622 |
| Valmistaja: | Pirelli |
| Tuotenumero: | PIT645366 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 32-622 |
| renkaan rungon tiheys: | 120TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 32 mm |
| pistosuojaus: | SpeedCORE |
| rengasseos: | SmartNET Silica |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 395g |
| valmistajan tuotekoodi: | 4203700 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 8019227420371 |
| Valmistajan sivu: | https://www.pirelli.com |