| Tuotenimi: | 45NRTH Wrathchild Fatbike Folding Tire - 27.5x4.50" / 252 XL Studs / 120TPI |
| Valmistaja: | 45NRTH |
| Tuotenumero: | NRT496549 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Talvi |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 115-584 |
| renkaan ominaisuudet: | Nastat |
| renkaan rungon tiheys: | 120TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 4.50" |
| nastojen määrä: | 252 |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 1400g |
| GTIN: | 708752335295 |
| Valmistajan sivu: | http://45nrth.com/ |