Lightweight, reliable and innovative. High quality, appealing look and attractive price characterize the Novatec products.
Novatec Conversion Kit for D772SB/A Superlight 4 in 1 for rear hub
Included in delivery: 1 conversion kit
| Tuotenimi: | Novatec Conversion Kit for D772SB/A Superlight 4 in 1 for Rear Hub |
| Valmistaja: | Novatec |
| Tuotenumero: | NVT322853 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB |
| akseli vakio: | 10x135 mm TA (TR), 12x135 mm (TR), 12x142 mm (TR) |
| keskiötarvikkeet: | Muunnossarjat / päätytulpat / keskiöakselit |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Paino: | 228g |
| valmistajan tuotekoodi: | 12x142mm (X12) - 320081 | 10x135mm - 320079 | 12x135mm - 320080 |
| Painon lähde: | BIKE24 |