Etsitkö pyörää, joka on yhtä monipuolinen kuin sinäkin? Silloin Macina Multi Urban Uni on juuri sinulle sopiva valinta. Arkisin pyöräilet vaivattomasti ruuhkassa ja viikonloppuisin olet valmiina perheen piknikretkelle. Tämän pyörän käyttömahdollisuudet ovat lähes rajattomat. Sen kutsuminen pelkäksi tavarapyöräksi olisi loukkaus, sillä MULTI pystyy niin paljon enemmän. Vaikka se on suunniteltu tavaroiden kuljettamiseen, tämä eBike vakuuttaa ketteryydellään ja mukavuudellaan. 24 tuuman pyörät ja matala painojakauma varmistavat matalan painopisteen ja luovat tutun turvallisen ajokokemuksen.
| Tuotenimi: | KTM MACINA MULTI URBAN UNI - 24" Sähköavusteinen Tavarapyörä – 2022 - dew silver (black+orange) |
| Valmistaja: | KTM Bikes |
| Tuotenumero: | KTM770379 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Unisex |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, Rahtipyörä |
| keskiöt: | Shimano Deore M6010, CL, 36H, 100-15TA | Shimano Nexus 5 Disc, CL, 36H,135-10 |
| pinnat: | DT Alpine II 2.34 black |
| vanteet: | Ryde Andra29, 36H, 507x29C |
| ketju: | Gates drive-belt 143T CDX |
| rataspakka: | Gates rear-sprocket CDX |
| vaihtaja: | Shimano Nexus 5 Revoshifter |
| etuhammasratassuhde: | 46 |
| kampisarja: | KTM E-LINE BNI | 170mm | Q16 + Gates front-sprocket CDX |
| jarrut: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT54 CL 180 / EM300 CL 180 magnet |
| satulatolppamalli: | KTM COMP | Ø 34.9 | 350 |
| satula: | Selle Royal Essenza EPTech |
| ohjaustanko: | Ergotec Riserbar 50 | 780mm |
| ohjainkannatin: | Ergotec HighCarisma 50 |
| haarukka: | 24" Alloy Transport |
| ohjauslaakeri: | Acros AICR internal 1.1/8>1.5" angle limit |
| runko: | KTM Multi 24" Alloy |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| välityssuhde: | 34 |
| Akun kapasiteetti: | 500Wh |
| vaihteen käyttö: | Hub - mekaaninen |
| Sähköpyörän akku: | Bosch PowerPACK 500Wh |
| käyttökoneiston valmistaja: | Bosch |
| Moottori: | Keskimoottori, Täysi avustus |
| pyöräerikoisuudet: | Hihnaveto |
| pyörän lisävarusteet: | valaistusjärjestelmän kera, lokasuojan kera, Tavaratelineellinen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 24" (507mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | Multi front/rear (snap it 2.0) incl. side panels & 6 straps | SKS C66R 66mm Mudguard | Ursus Jumbo EVO Kickstand | Framebag-small 5L cordura with 2way-Zip | ABUS 5750 Shield Plus Lock |
| pyörän valot: | B&M Lumotec IQ-XS LED 80Lux | B&M Toplight 2C LED |
| gripit: | Ergon GP1 short without Barend |
| satulatolppa: | Satulatolppa jäykkä |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| polkimet: | MTB-Pedal Flat | VPE-527 | alloy |
| renkaat: | Continental Air King | 60-507 | Reflex |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2022 |
| Väri: | Hopea |
| haarukan rakenne: | Jäykkä haarukka |
| Paino: | 29900g |
| valmistajan tuotekoodi: | 1220211506 |
| kaapelin reititys: | täysin integroitu |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Näyttö / ohjausyksikkö: | Bosch PURION LCD Display |
| Käyttökoneistomalli: | Bosch PERFORMANCE Gen.3 |
| Vääntömomentti: | 65Nm |
| Tuotesarja: | KTM Bikes - Macina Multi |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 5 |
| Rungon Muoto: | Trapetsi |
| GTIN: | 9008594464162 |
| Valmistajan sivu: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |