Etsitkö pyörää, joka on yhtä monipuolinen kuin sinäkin? Etsitkö pyörää, joka on yhtä monipuolinen kuin sinäkin? Silloin Macina Multi Uni on juuri sinulle sopiva valinta. Arkisin pyöräilet vaivattomasti ruuhkassa ja viikonloppuisin olet valmiina perheen piknikretkelle. Tämän pyörän käyttömahdollisuudet ovat lähes rajattomat. Sen kutsuminen pelkäksi tavarapyöräksi olisi loukkaus, sillä MULTI pystyy niin paljon enemmän. Vaikka se on suunniteltu tavaroiden kuljettamiseen, tämä eBike vakuuttaa ketteryydellään ja mukavuudellaan. 24 tuuman pyörät ja matala painojakauma takaavat matalan painopisteen ja luovat tutun turvallisen ajokokemuksen.
| Tuotenimi: | KTM MACINA MULTI UNI - 24" Sähköavusteinen Tavarapyörä – 2022 - metallic vapor (black+orange) |
| Valmistaja: | KTM Bikes |
| Tuotenumero: | KTM770378 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Unisex |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, Rahtipyörä |
| keskiöt: | Shimano Deore M6010, CL, 36H, 100-15TA | Shimano Deore M6000, CL, 36H, 135-5QR |
| pinnat: | DT Alpine II 2.34 black |
| vanteet: | Ryde Andra29, 36H, 507x29C |
| ketju: | Shimano LG500 |
| rataspakka: | Shimano LG600-10 |
| vaihtaja: | Shimano Deore M5130-10 LG display |
| takavaihteenvaihtaja: | Shimano Deore M5130-10 LG shadow+ |
| etuhammasratassuhde: | 36 |
| kampisarja: | KTM E-LINE BNI | 170mm | Q16 |
| jarrut: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT54 CL 180 / 180 |
| satulatolppamalli: | KTM COMP II | Ø 34.9 | 350 |
| satula: | Selle Royal Essenza EPTech |
| ohjaustanko: | Ergotec Riserbar 50 | 780mm |
| ohjainkannatin: | Ergotec HighCarisma 50 |
| haarukka: | 24" Alloy Cargo |
| runko: | KTM Multi 24" Alloy |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| välityssuhde: | 11-43 |
| Akun kapasiteetti: | 500Wh |
| vaihteen käyttö: | Ketju - mekaaninen |
| Sähköpyörän akku: | Bosch PowerPACK 500Wh |
| käyttökoneiston valmistaja: | Bosch |
| Moottori: | Keskimoottori, Täysi avustus |
| pyörän lisävarusteet: | valaistusjärjestelmän kera, lokasuojan kera, Tavaratelineellinen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 24" (507mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | Rear Carrier | KTM cargo front 20kg | SKS C66R 66mm Mudguard | Ursus Power 94 Kickstand | Framebag-small 5L cordura with 2way-Zip | ABUS 5750 Shield Plus Lock |
| pyörän valot: | B&M Lumotec IQ-XS LED 80Lux | B&M Toplight 2C LED |
| gripit: | KTM Comp Lock |
| satulatolppa: | Satulatolppa jäykkä |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| polkimet: | MTB-Pedal Flat | VPE-527 | alloy |
| renkaat: | Continental Air King | 60-507 | Reflex |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2022 |
| Väri: | Sininen |
| haarukan rakenne: | Jäykkä haarukka |
| Paino: | 25900g |
| valmistajan tuotekoodi: | 1220210506 |
| kaapelin reititys: | täysin integroitu |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Näyttö / ohjausyksikkö: | Bosch PURION LCD display |
| Käyttökoneistomalli: | Bosch PERFORMANCE Gen.3 |
| Vääntömomentti: | 65Nm |
| Tuotesarja: | KTM Bikes - Macina Multi |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 10 |
| Rungon Muoto: | Trapetsi |
| GTIN: | 9008594464155 |
| Valmistajan sivu: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |