KTM:n suunnittelijat osoittavat jatkuvasti osaamisensa trekking-segmentissä. Täysin varustetun KTM Macina Sport CX750:n pelkistetty ja urheilullinen muoto tarjoaa sinulle erinomaisen käyttökelpoisuuden arjessa. Pyörässä on tehokas 85 Nm:n BOSCH PERFORMANCE CX -moottori ja 750 Wh:n POWERTUBE-akku. Suljetun BOSCH SMART SYSTEM -järjestelmän ansiosta olet valmis digitaaliseen tulevaisuuteen.
| Tuotenimi: | KTM MACINA SPORT CX750 LTD64 - Trekking-Sähköpyörä - 2024 - black matt (orange+white) |
| Valmistaja: | KTM Bikes |
| Tuotenumero: | KTM770375 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Vaellus, Sähköpyörä |
| keskiöt: | Shimano Deore M6000, CL, 32H, 100-5QR | Shimano Deore M6000, CL, 32H, 135-5QR |
| pinnat: | DT Champion 2.0 black | DT Alpine II 2.34 black |
| vanteet: | Ryde Rival Sport | 32H | 622x25C |
| ketju: | KMC e10 EPT e-bike |
| rataspakka: | Shimano Deore M4100-10 |
| vaihtaja: | Shimano Deore M4100-10 Display |
| takavaihteenvaihtaja: | Shimano Deore M4120-10 SGS Shadow |
| kampisarja: | KTM E-COMP ISIS | 170mm | Q16 |
| jarrut: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT30 CL 180 / 180 |
| satulatolppamalli: | KTM Comp II | ⌀ 30.9 | 350 |
| satula: | Selle Royal Essenza Athletic |
| ohjaustanko: | KTM Comp II | Low Rizer | 640mm |
| ohjainkannatin: | KTM +20° ICR |
| haarukka: | Suntour NX1 Coil LO |
| ohjauslaakeri: | Acros ICR 1.5" angle limit |
| runko: | Macina Trekking Onroad Alloy6061 |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| välityssuhde: | 11-42 |
| Akun kapasiteetti: | 750Wh |
| vaihteen käyttö: | Ketju - mekaaninen |
| Sähköpyörän akku: | Bosch PowerTUBE 750Wh SMART SYSTEM hor. |
| käyttökoneiston valmistaja: | Bosch |
| Moottori: | Keskimoottori, Täysi avustus |
| pyörän lisävarusteet: | valaistusjärjestelmän kera, lokasuojan kera, Tavaratelineellinen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | mudguards | kickstand | carrier | chainguard | bell |
| pyörän valot: | B&M Lumotec MYC LED 50Lux | B&M Toplight 2C LED |
| gripit: | Ergon GP1 SD |
| satulatolppa: | Satulatolppa jäykkä |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| haarukan joustovara: | 60 mm |
| polkimet: | MTB-Pedal VP-195E Alloy |
| renkaat: | Schwalbe Smart Sam | 47-622 | RT |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2024 |
| Väri: | Musta |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| Paino: | 25800g |
| valmistajan tuotekoodi: | 1240132106 | 1240132111 |
| kaapelin reititys: | täysin integroitu |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Näyttö / ohjausyksikkö: | Bosch LED remote SMART SYSTEM |
| Käyttökoneistomalli: | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 SMART SYSTEM |
| Vääntömomentti: | 85Nm |
| Tuotesarja: | KTM Bikes - Macina Sport |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 10 |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 9008594488397, 9008594488403 |
| Valmistajan sivu: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |