3/2,5 saumaton titaaniputki ja
Runkosarja , jossa hiilihaarukka, jakopää, istuinpidin ja läpivientiakseli.
| Tuotenimi: | Salsa FARGO - 29" titaaninrunko-runkosarja - 2026 - brushed titanium |
| Valmistaja: | Salsa Bikes |
| Tuotenumero: | SAB766877 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Titaani |
| käyttö pyöräurheilu: | Allroad / Gravel |
| haarukka: | Cutthroat Carbon Deluxe |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 29" (622mm) |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| akseli vakio: | 15x110 mm Boost (ER), 12x148 mm Boost (TR) |
| haarukan pituus (akselista kruunuun): | 480mm |
| renkaan enimmäisleveys: | 76.2mm |
| levyjarrun kiinnike: | Flatmount |
| SHIS: | Ulkoinen kuppi (EC), puoli-integroitu (ZS) |
| Satulatolpan Ø: | 27.2mm |
| vaihdettava vaihteenvaihtajan korvake: | Kyllä |
| S.H.I.S. ylä: | ZS44 / 28.6 |
| S.H.I.S. ala: | EC44 / 30 |
| korvakkeet: | perinteinen |
| sisältäen haarukan: | haarukan kera |
| satulatolppakiristin Ø: | 32 mm |
| etuvaihtajatyyppi: | Puristin |
| keskiötyyppi: | BSA |
| keskiön kotelon leveys: | 73 mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Hopea, Metalliväri |
| Paino: | 2862g |
| kaapelin reititys: | ulkoinen |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | with all accessories |
| Ohjausputken Ø - Ylä: | 1 1/8“ |
| Ohjausputken Ø - Ala: | 1 1/2“ |
| Tuotesarja: | Salsa - Fargo |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 657993487150, 657993487174, 657993487198 |
| Valmistajan sivu: | http://www.salsacycles.com/ |