Täysin integroitu ACROS IS -laakerisarja, jossa on integroitu kaapelireititys (ICR), yhdistää kestävät ruostumattomasta teräksestä valmistetut kulmalaakerit ja huolellisesti suunnitellut tiivisteet. Tuloksena on pitkäkestoinen suorituskyky, minimaalinen huoltotarve ja entistä rennompi ajokokemus.
Lisätietoja yhteensopivuudesta löydät ACROS-verkkosivuston ohjainlaakerihakukoneesta.
Tekninen tiedot:
- Ruotoputken yläosa: 1 1/8" (28,6 mm), alaosa: 1,5" (40 mm)
- Yläkulmalaakeri: 42 × 52 × 7 mm – 45°/45
- Alempi kulmalaakeri: 40 × 52 × 7 mm - 45°/45
- Ruostumattomasta teräksestä valmistetut kuulalaakerit
| Tuotenimi: | ACROS a03 Laakerisarja IS52 / IS52 ICR -Ohjainlaakereille |
| Valmistaja: | ACROS |
| Tuotenumero: | ACR765583 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Laakerityyppi: | Kulmalaakeri, Kuulalaakeri, ohjainlaakereille |
| laakerit sisä-Ø: | 40 mm, 42 mm |
| Laakerit ulko-Ø: | 52 mm |
| laakerimateriaali: | Ruostumaton teräs |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 72g |
| valmistajan tuotekoodi: | 56.52.960-AM |
| Painon lähde: | BIKE24 |
| GTIN: | 4251085441059 |