DeepSleep Auto on kehitetty käytettäväksi ajoneuvoissa. Erityisen muotoilunsa ja sivuilla olevien syvennysten ansiosta se sopii täydellisesti autoon ja hyödyntää käytettävissä olevan tilan optimaalisesti. 3D-mattojemme sarjassa DeepSleep vakuuttaa pienellä pakkauskoollaan ja painollaan.
3D-rakenteen ansiosta makuupinnan koko on erityisen suuri. 7,5 cm paksu vaahtomuoviydin takaa miellyttävän ja vakaan makuupinnan. Pintamateriaali on kierrätettyä polyesteriä. Se on erityisen kestävää ja tuntuu iholla miellyttävän pehmeältä.
DeepSleep Auto on itsetäyttyvä. Mukana toimitetulla Top-Up-pumpulla voit auttaa sitä ja saavuttaa näin halutun kovuuden. Suuret litteät venttiilit mahdollistavat erityisen nopean ja helpon ilmanpoiston. Toimituksen sisältössä on suuri pussi, joka helpottaa pakkaamista.
| Tuotenimi: | Exped DeepSleep Mat Auto makuualusta - ocean |
| Valmistaja: | Exped |
| Tuotenumero: | EPD760668 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 1930/1320/750mm |
| suositeltu rungon korkeus: | 193cm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 650/270/270mm |
| vuodenaika: | All-season |
| lämpövastus (R-arvo): | 8.9 |
| Henkilömäärä: | 1 - 2 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 3500g |
| valmistajan tuotekoodi: | 7640423641676 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Kestävä kehitys: | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Tyynyversio: | Makuualusta, Itsestään täyttyvä, Pumppupussilla |
| GTIN: | 7640423641676 |
| Valmistajan sivu: | exped.com |