Hutchinson asettaa uusia standardeja osoitteessa
| Tuotenimi: | Hutchinson Blackbird TLR - Taitettava rengas - Reinforced - 34-622 | black |
| Valmistaja: | Hutchinson |
| Tuotenumero: | HUT754464 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, Triathlon |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 34-622 |
| renkaan rungon tiheys: | 127TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 34 mm |
| pistosuojaus: | Reinforced |
| rengasseos: | Mach Tread 3.0 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 380g |
| valmistajan tuotekoodi: | PV533461 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 3248382098759 |
| Valmistajan sivu: | http://www.hutchinsontires.com |