BarBank on luottokortin kokoinen, huippuluokan sähköinen minipumppu, joka painaa vain 160 g ja mahtuu vaivattomasti mihin tahansa taskussa. Tämä tehokas pumppu saa sinut takaisin tielle hetkessä, sillä se täyttää renkaat jopa 8 barin (120 PSI) paineeseen. Selkeän LCD-näytön avulla voit valita helposti sopivat esiasetukset MTB-pyörälle, gravel-pyörälle tai maantiepyörälle. Universaalin pyörän pumpun pään ansiosta BarBank sopii presta-venttiileihin, Schrader-venttiileihin, Dunlop-venttiileihin ja CoreCap-venttiileihin ilman lisäosia. Yhdellä akkulatauksella, joka latautuu täyteen USB-C-liitännän kautta vain 30 minuutissa, voit täyttää jopa kolme renkaata. Integroitu LED-valo varmistaa, että löydät venttiilisi helposti myös pimeässä. BarBank toimitetaan presta-venttiilinsovittimen, varatiivisterenkaan ja kätevän säilytyspussin kanssa, jossa on vetoketjullinen suljin.
| Tuotenimi: | BBB Cycling BarBank e-minipump BMP-201 E-minipumppu - musta |
| Valmistaja: | BBB Cycling |
| Tuotenumero: | BBB753811 |
| toiminta: | Pyöräily |
| pituus: | 60mm |
| ilmanpaine: | 8bar |
| venttiilityyppi: | Presta (Sclaverand), Dunlop (Wood), Schrader (Auto) |
| pumppuversio: | Sähköpumput |
| pumpun ominaisuudet: | painemittarillinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 160g |
| valmistajan tuotekoodi: | BMP-201 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 8716683147803 |
| Valmistajan sivu: | https://bbbcycling.com |