12x100 mm:n
34 g kevyempi kuin
Helppo asentaa 5 mm:n kuusiokoloavaimella
M12x1,5
| Tuotenimi: | SRAM Maxle Stealth Läpivientiakseli etupuolella 12x100 mm | 143.25mm | M12x1.5 | RUDY XL A1+ - 00.4318.005.036 |
| Valmistaja: | SRAM |
| Tuotenumero: | SRA753508 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Allroad / Gravel |
| akseli vakio: | 12x100 mm (ER) |
| pituus: | 143.25mm |
| pikalukitus/pistoakseliversio: | Etu |
| kierre: | M12x1,5 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 53g |
| valmistajan tuotekoodi: | 00.4318.005.036 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 710845924149 |
| Valmistajan sivu: | www.sram.com |