Seuraa omaa rytmiäsi: kulje nopeammin, kulje pidemmälle – ja nauti ajasta ystävien kanssa vuorilla.
Pedroc Core on kevyt, monipuolinen reppu, jossa on hoikka, urheilija muotoilu, 22 litran tilavuus ja turvallinen, vakaa istuvuus pidemmille nopeille vaelluksille.
Lisäksi se on varustettu vartaloa myötäilevällä Dry Back Contact -kantokehikolla, joka parantaa ilmankiertoa, sekä ergonomisesti muotoilluilla, jaetuilla olkahihnoilla ja heijastavilla yksityiskohdilla. Pedroc Core 22L on valmistettu kestävästä, kierrätetystä ripstop-nylonmateriaalista.
Ergonomisesti muotoillut olkahihnat
Monikäyttöiset olkahihnataskut
Sivussa sauvakinnitys
Kiinnitysköydet sauvoille
Laajennettavat kassit vesipullolle
Sisätasku arvoesineille
Sivutaskut
Sivuputket juomajärjestelmälle
Alempi rintaremmi
EVA-pehmuste 3D-kanavailmanvaihdolla
Jaettu olkahihna
avaimenperä
Rullasuljin
Verkkotasku edessä
Säädettävä rintaremmi
| Tuotenimi: | Salewa Pedroc Core 22L Reppu - black out 0910 |
| Valmistaja: | Salewa |
| Tuotenumero: | SLW753389 |
| sukupuoli: | Unisex |
| toiminta: | Pyöräily, Patikointi |
| mitat (p/l/k): | 520/260/200mm |
| Määrä: | 22l |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| Pääsy päälokeroon: | Yläosa |
| Päälokeron sulkeminen: | Vetoketju |
| selän pituus: | 45-53cm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Musta, Harmaa |
| Paino: | 650g |
| Laukku - Tyyli: | Reppu |
| Laukku - Tarkoitus ja ominaisuudet: | Yhteensopiva nesteytysjärjestelmän kanssa |
| GTIN: | 4053866881142 |