Pedroc Active on hoikka, urheilullinen 16 litran reppu kierrätetystä ripstop-nylonista nopeaan vaellukseen. Siinä on hengittävä Dry Back Contact -kantokehys, joka parantaa ilmankiertoa, jaetut olkahihnat, kaksinkertainen kompressio-ominaisuus ja turvallinen, juoksuliiveistä inspiraationsa saanut istuvuus.
Muut ominaisuudet, kuten pikakäyttötaskut ja sauvakinnitys, mahdollistavat nopeamman, vapaamman ja pidemmän liikkumisen vuorilla.
Vetoketjullinen avaus koko pituudelta
Kaksipuolinen vetoketju
Ergonomisesti muotoillut olkahihnat
Monikäyttöiset olkahihnataskut
Sivussa sauvakinnitys
Kiinnitysnauhat sauvoille
Laajennettavat kassit vesipullolle
Sisätasku arvoesineille
Sivuputket juomajärjestelmälle
Alempi rintaremmi
EVA-pehmuste 3D-kanavailmanvaihdolla
Jaettu olkahihna
avaimenperä
Verkkotasku edessä
Säädettävä rintaremmi
| Tuotenimi: | Salewa Pedroc Active 16L Reppu - black out 0910 |
| Valmistaja: | Salewa |
| Tuotenumero: | SLW753388 |
| sukupuoli: | Unisex |
| toiminta: | Pyöräily, Patikointi |
| mitat (p/l/k): | 440/230/170mm |
| Määrä: | 16l |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| Pääsy päälokeroon: | Yläosa |
| Päälokeron sulkeminen: | Vetoketju |
| selän pituus: | 45-53cm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Musta, Harmaa |
| Paino: | 510g |
| Laukku - Tyyli: | Reppu |
| Laukku - Tarkoitus ja ominaisuudet: | Yhteensopiva nesteytysjärjestelmän kanssa |
| GTIN: | 4053866881203 |