Ranta, vene, kaupunki tai metsäpolku – mikä sopii tänään? Smithin Boomtown on Shield-aurinkolasit, joiden avulla voit vaihdella joustavasti arjen ja vapaa-ajan välillä. Voit aina luottaa siihen, että olet riittävän suojattu: hieman kaareva runko ja suuri ChromaPop™ Shield -suojalasi, joka suojaa 100 % UV-säteilyltä, antavat sinun päättää, minne suuntaat. Polarisoidut urheiluaurinkolasit ovat mukavat käyttää koko päivän, ja niiden hillitty, tyylikäs muoto sopii erinomaisesti kaupunkiin.
Näkyvyys
Istuvuus/integrointi
runko
Toimituksen sisältö
| Tuotenimi: | Smith Boomtown ChromaPop Polarized Silmälasit - Matte Black - Green Mirror |
| Valmistaja: | Smith |
| Tuotenumero: | SMI752627 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| toiminta: | Pyöräily, Retkeily, Vapaa-aika |
| sukupuoli: | Unisex |
| materiaali: | Komposiitti |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Trail |
| silmälasien tyyli: | Koko kehys, Yhden linssin lasit |
| linssin ominaisuudet: | jatkuva sävy, peilikuva, polarisoitu, Huurtumista estävät linssit, UV-suoja |
| Valaistusolosuhteisiin: | Kategoria 3 - kirkas |
| linssimateriaali: | ChromaPop™ Polarized |
| valonläpäisy: | 15% |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| valmistajan tuotekoodi: | 20493200399ZY |
| Sangan pituus: | 130mm |
| linssien leveys: | 135mm |
| Linssin korkeus: | 51mm |
| GTIN: | 197737174453 |