Smithin mallisto yhdistää ajattoman klassisuuden ja modernin, näyttävän tyylin. Aurinkolasien runko on valmistettu ympäristöystävällisestä materiaalista, ja niissä on pehmeät, luistamattomat kumiset nenätyynyt, jotka pitävät silmälasit paikoillaan kuumina kesäpäivinä. Ja mikä parasta: ChromaPop™-lasit vahvistavat kontrasteja ja värejä, jotta voit nauttia elämästä selkeällä näkökyvyllä.
Näkyvyys
Istuvuus/integrointi
runko
Toimituksen sisältö
| Tuotenimi: | Smith Lineup ChromaPop Polarized Silmälasit - Matte Black - Black |
| Valmistaja: | Smith |
| Tuotenumero: | SMI752611 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| toiminta: | Retkeily, Vapaa-aika |
| sukupuoli: | Unisex |
| materiaali: | Komposiitti |
| silmälasien tyyli: | Koko kehys, Kahden linssin lasit |
| linssin ominaisuudet: | jatkuva sävy, polarisoitu, Huurtumista estävät linssit, UV-suoja |
| Valaistusolosuhteisiin: | Kategoria 3 - kirkas |
| linssimateriaali: | ChromaPop™ Polarized |
| valonläpäisy: | 10% |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| valmistajan tuotekoodi: | 205888003586N |
| kehysten leveys: | 133mm |
| Sangan pituus: | 145mm |
| linssien leveys: | 58mm |
| nenäsillan leveys: | 17mm |
| Linssin korkeus: | 45mm |
| GTIN: | 716736839981 |