Bontrager 6803 LLH varaosa laakerit pyörän tai napan huoltoon.
toimituksen sisältö:
1 laakeri
| Tuotenimi: | Bontrager 6803 LLH Napa 17x26x5mm - hopea |
| Valmistaja: | Bontrager |
| Tuotenumero: | BON752082 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Teräs |
| Laakerityyppi: | Kuulalaakeri, pyörille/keskiöille |
| laakerit sisä-Ø: | 17 mm |
| Laakerit ulko-Ø: | 26 mm |
| Laakereiden leveys: | 5mm |
| laakeritiiviste: | 2RS - kaksoiskumikosketustiiviste |
| laakerien voitelu: | Rasvavoitelu |
| laakerimateriaali: | Kromiteräs |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Hopea |
| valmistajan tuotekoodi: | 5288414 |
| GTIN: | 601842875568 |
| Valmistajan sivu: | http://bontrager.com/ |