Mahle iX3+ -pääakku X30-järjestelmille. Vaihda vanha akku tähän alkuperäiseen vara-akkuun ja nosta tilavuus 350 Wh:iin. Vielä pidempää ajonautintoa varten. 350 Wh:n tilavuudellaan iX3+ -akku on yksi Mahlen sähköpyöräjärjestelmän suurimmista akuista.
Akku on yhteensopiva kaikkien Mahle X30 -takapyöränavamoottorilla varustettujen sähköpyörien kanssa.
| Tuotenimi: | MAHLE X30 iX3+ akku | 350 Wh - 23010500001000 |
| Valmistaja: | MAHLE |
| Tuotenumero: | MAH750938 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä |
| Akun kapasiteetti: | 350Wh |
| jännite: | 36V |
| latausvirta: | 4A |
| Sähköpyörän varusteet: | Akku |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 2290g |
| valmistajan tuotekoodi: | 23010500001000 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 8435635899590 |
| Valmistajan sivu: | www.mahle.com/de/products-and-services/emobility/e-bike/ |