RCS Pro Blendr -ohjainkannatin on muodokas alumiininen ohjainkannatin, joka tarjoaa korkean suorituskyvyn ja upean ulkonäön. Ohjainkannatin on kehitetty erityisesti vuoden 2023 Domane SL-, SLR- ja RSL-malleille, ja se sulautuu saumattomasti ohjainlaakerin korkkiin, mikä takaa integroidun tyylikkyyden. Pyöreä päätykorkki, ohjaustangon alapuolella oleva johdon peite ja Blendr-yhteensopivuus viimeistelevät tyylikkään ja hienostuneen ulkonäön.
| Tuotenimi: | Trek RCS Pro Blendr +7D Ohjainkannatin - musta |
| Valmistaja: | Trek Parts |
| Tuotenumero: | TPA750790 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB |
| Ohjaustangon kiristimen Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| ohjainkannatinkulma: | 7° |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 180g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | 80 mm |
| Ohjainkannatinversio: | Ahead, Järjestelmä |
| Ohjausputken Ø - Ylä: | 1 1/8“ |
| GTIN: | 768682578520, 768682578421, 768682578582, 768682578483, 768682578261 |
| Valmistajan sivu: | http://www.trekbikes.com |