Vaihtokehys reactin Rev-aurinkolasit.
| Tuotenimi: | React Rev korvaava runko - Valkoinen |
| Valmistaja: | react |
| Tuotenumero: | RSE750650 |
| Painon lähde: | BIKE24 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| silmälasitarvikkeet: | Frames |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Valkoinen |
| Paino: | 24g |
| kehysten leveys: | 147mm |
| Sangan pituus: | 98mm |
| GTIN: | 7640429873446 |
| Valmistajan sivu: | react-swiss.com |