Jethawk-aurinkolasit tarjoavat poikkeuksellisen mukavuuden E-spot™-säätimellä ja kumitetuilla kosketuspisteillä.
toimituksen sisältö:
| Tuotenimi: | Pit Viper The Jethawk HDPV Silmälasit - Land Locked |
| Valmistaja: | Pit Viper |
| Tuotenumero: | PVI750427 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| toiminta: | Retkeily, Vapaa-aika |
| sukupuoli: | Unisex |
| silmälasien tyyli: | Koko kehys, Kahden linssin lasit |
| linssin ominaisuudet: | jatkuva sävy, polarisoitu, UV-suoja |
| linssimateriaali: | HDPV Polarized Polycarbonate |
| valonläpäisy: | 13% |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Ruskea |
| Paino: | 37g |
| kehysten leveys: | 150mm |
| Sangan pituus: | 130mm |
| nenäsillan leveys: | 33mm |
| GTIN: | 810152605684 |
| Valmistajan sivu: | https://www.pitviper.com/ |