Topeak Rack RedLite StVZO -polkupyörän takavalo on tehokas COB-LED-takavalo tavaratelineelle, jossa on integroitu jarruvalotoiminto, mikä parantaa merkittävästi turvallisuutta tieliikenteessä. Helppoa asennusta varten takavalossa on magneettikiinnitys ja kaksi mukana toimitettua kiinnikettä, jotka sopivat klassisiin 50 mm:n kiinnitystelineisiin sekä Topeak TetraRack -sarjan tavaratelineisiin. USB-C-latausliitäntä takaa lisäksi nopean ja yleispätevän lataamisen.
| Tuotenimi: | Topeak Rack RedLite StVZO Polkupyörän takavalo |
| Valmistaja: | Topeak |
| Tuotenumero: | TOP749930 |
| StVZO legal (Saksan tieliikennelupasäännökset): | Kyllä |
| toiminta: | Pyöräily |
| mitat (p/l/k): | 73/24/22mm |
| jännite: | 3.7V |
| IP-luokitus: | IPX6 |
| Akkutyyppi: | integroitu akku |
| kiinnityskohta: | Tavarateline |
| pyörän valoversio: | Takavalo |
| pyörän valon ominaisuudet: | Lataa USB:n kautta, Jarruvalo, Ladattava |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 29g |
| valmistajan tuotekoodi: | TMS120-DE |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4710069713730 |
| Valmistajan sivu: | http://www.topeak.de |