Brut on suunniteltu nopeaa ja kuivaa maastoa silmällä pitäen, ja sen kulutuspinnan syvyys sijoittuu Ultradynamico Cava- ja Rosé-mallien väliin. Ultradynamico halusi renkaan, joka kulkee sujuvasti asfaltilla, mutta tarjoaa hieman enemmän pitoa maastossa kuin Cava-malli.
| Tuotenimi: | Ultradynamico Brut Robusto Taitettava rengas - 29x2.1" / 700c x 53?? - black |
| Valmistaja: | Ultradynamico |
| Tuotenumero: | ULT749788 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Allroad / Gravel |
| pyörän koko: | 29" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 53-622 |
| renkaan leveys: | 53 mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 740g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 850030516527 |
| Valmistajan sivu: | https://ultradynamico.com/ |