SR Suntour SF18 XCE28 P on luotettava jousitushaarukka. Vankalla rakenteellaan, säädettävällä esijännityksellään ja vakaalla suorituskyvyllään se takaa mukavan ajokokemuksen poluilla ja urbaaneissa olosuhteissa.
| Tuotenimi: | SR Suntour SF18 XCE28 P Joustohaarukka - 26" | 80mm | 40mm Offset | 1 1/8" Threaded | QR |
| Valmistaja: | SR Suntour |
| Tuotenumero: | SRS749039 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, CC (Cross Country) |
| jarrutyyppi: | Vannejarru |
| pyörän koko: | 26" (559mm) |
| haarukan joustovara: | 80 mm |
| akseli vakio: | Pikalukitus |
| Vannejarru - asennus: | V-jarru |
| Takaiskunvaimennin/jousiversio: | Kierrejousi |
| haarukan/iskunvaimentimen säätö: | Kierrejousen esijännitys |
| liukuputken halkaisija: | 28mm |
| haarukan siirtymä: | 44mm |
| renkaan enimmäisleveys: | 54mm |
| ohjainputken kierteen pituus: | 55mm |
| akselin pituus: | 150mm |
| ohjainputkimateriaali: | Teräs |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| Paino: | 2500g |
| valmistajan tuotekoodi: | SF18 XCE28 P |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Ohjausputken Ø - Ylä: | 1 1/8“ |
| Ohjausputken Ø - Ala: | 1 1/8“ |
| GTIN: | 4055149392116 |
| Valmistajan sivu: | http://www.srsuntour-cycling.com |