26-tuumainen joustohaarukka, joustomatka 50 mm, pikakiinnitysakseli ja 1 1/8 tuuman ruotoputki.
| Tuotenimi: | SR Suntour SF13 CR85 - Joustohaarukka - 26" | 50mm | 1 1/8" | QR |
| Valmistaja: | SR Suntour |
| Tuotenumero: | SRS749038 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB |
| jarrutyyppi: | Vannejarru |
| pyörän koko: | 26" (559mm) |
| haarukan joustovara: | 50 mm |
| akseli vakio: | Pikalukitus |
| Vannejarru - asennus: | V-jarru |
| Takaiskunvaimennin/jousiversio: | Kierrejousi |
| haarukan/iskunvaimentimen säätö: | Kierrejousen esijännitys, Lukitus |
| liukuputken halkaisija: | 28mm |
| vaimennus: | LO |
| haarukan siirtymä: | 41mm |
| renkaan enimmäisleveys: | 54mm |
| akselin pituus: | 255mm |
| ohjainputkimateriaali: | Teräs |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| valmistajan tuotekoodi: | SF13-CR85-E25 |
| Ohjausputken Ø - Ylä: | 1 1/8“ |
| Ohjausputken Ø - Ala: | 1 1/8“ |
| GTIN: | 4032191926513 |
| Valmistajan sivu: | http://www.srsuntour-cycling.com |