MOBIE34 CGO:ssa on vankka runko, ja se yhdistää kestävyyden ja mukavuuden. Siinä on myös etupuoli-kiristin lokasuojan kiristimen kiinnitykseen. Tämä mahdollistaa minkä tahansa pituisten lokasuojien käytön, jotka suojaavat ajajaa ja kuormaa luotettavasti roiskevedeltä ja lialta, mikä tekee siitä ihanteellisen päivittäiseen käyttöön kaikissa sääolosuhteissa.
| Tuotenimi: | SR Suntour SF23 MOBIE 34-CGO - Joustohaarukka - 24"| 80mm | Tapered | 15x110mm |
| Valmistaja: | SR Suntour |
| Tuotenumero: | SRS749036 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, Kaupunki |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 24" (507mm) |
| haarukan joustovara: | 80 mm |
| akseli vakio: | 15x100 mm (ER) |
| Takaiskunvaimennin/jousiversio: | Kierrejousi |
| haarukan/iskunvaimentimen säätö: | Kierrejousen esijännitys, Lukitus |
| liukuputken halkaisija: | 34mm |
| vaimennus: | LO |
| haarukan siirtymä: | 44mm |
| renkaan enimmäisleveys: | 68mm |
| akselin pituus: | 272mm |
| levyjarrun kiinnike: | PM (7") 180 mm, Postmount |
| levyn enimmäishalkaisija: | 203mm |
| ohjainputkimateriaali: | Teräs |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| Paino: | 1900g |
| valmistajan tuotekoodi: | SF23 MOBIE34 CGO BOOST 24 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Ohjausputken Ø - Ylä: | 1 1/8“ |
| Ohjausputken Ø - Ala: | 1 1/2“ |
| GTIN: | 4055149615109 |
| Valmistajan sivu: | http://www.srsuntour-cycling.com |