4130 CroMoly-muovista valmistettu haarukkakiinnitteinen matkatavarateline raskaille matkatavaroille. Asennetaan keskilevyn ja 35 mm:n rakoreiän avulla haarukan säätöä varten. Leveät poikkitangot takaavat turvallisen kiinnityksen matkatavaroille.
Maksimikuorma: 25 kg.
| Tuotenimi: | Salsa Down Under HD Rack - Steel Lowrider - black |
| Valmistaja: | Salsa Parts |
| Tuotenumero: | SAL197577 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Teräs |
| käyttö pyöräurheilu: | Vaellus, Allroad / Gravel |
| pyörän koko: | 26" (559mm), 27,5" / 650B (584mm), 28" (622mm) |
| tavaratelineen kiinnike: | Haarukka |
| tavaratelineen ominaisuudet: | yhteensopiva levyjarrujen kanssa |
| maksimikuorma: | 25kg |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 944g |
| valmistajan tuotekoodi: | RK8052 |
| GTIN: | 657993044049 |
| Valmistajan sivu: | http://www.salsacycles.com/ |