Siri-silmälasit on nimetty Siri Tolanderin mukaan, joka on legenda Tukholman pyöräkuririen keskuudessa. Ne sopivat täydellisesti retkeilyyn.
Etkö osaa päättää, tarvitsetko kirkkaan vai tumman linssin? Silloin itsestään tummuvat linssit ovat vastaus sinulle! Aivan kuten Rap Metall, ne ovat kaksi yhdessä -ratkaisu. Aurinkolasit ja kirkkaat silmälasit samassa runkoon. Toisin sanoen täydelliset patikointiin, kilpapyöräilyyn ja lumilautailuun. Ne mukautuvat automaattisesti muuttuviin valaistusolosuhteisiin ja tarjoavat sinulle kirkkaan näön ja suojan UV-säteiltä.
| Tuotenimi: | CHPO Siri Silmälasit - Photochromic - Grey / Pink |
| Valmistaja: | CHPO |
| Tuotenumero: | CPO744846 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| toiminta: | Pyöräily, Juoksu, Vapaa-aika, Talviurheilu |
| sukupuoli: | Unisex |
| materiaali: | Komposiitti |
| mitat (p/l/k): | 57/20/150mm |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, MTB |
| silmälasien tyyli: | Koko kehys, Yhden linssin lasit |
| linssin ominaisuudet: | valonherkkä, UV-suoja |
| Valaistusolosuhteisiin: | Luokka 1 - huono sää, Luokka 2 - keskitaso, Kategoria 3 - kirkas |
| valonläpäisy: | 82-15% |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa |
| Paino: | 100g |
| valmistajan tuotekoodi: | 16134IH |
| kehysten leveys: | 150mm |
| nenäsillan leveys: | 20mm |
| Linssin korkeus: | 57mm |
| GTIN: | 7340089110867 |
| Valmistajan sivu: | https://chpobrand.com |