| Tuotenimi: | Ghost E-TERU UNIVERSAL EQ - 27.5" Sähkö MTB - 2026 - dark gunmetal / abbey glossy |
| Valmistaja: | Ghost Bikes |
| Tuotenumero: | GOS744722 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, MTB, Trail |
| vanteet: | XLC WR-M37 Tryp EVO | Disc | 30mm inner | 32H |
| ketju: | KMC eGlide with EPT Coating |
| rataspakka: | Shimano CUES CS-LG300-10 |
| vaihtaja: | Shimano Triggershift CUES SL-U6000-10R | Rapidfire+ |
| takavaihteenvaihtaja: | Shimano CUES RD-U6000 | Shadow+ |
| kampisarja: | XLC CR-E18 CRNKS | Chainring CR-E15 BDU38 | Bashring 170 |
| jarrut: | Deore BR-MT420 | 203 mm |
| satulatolppamalli: | Limotec Dropperpost D3 Susp. Dropper| Dia. 34.9 mm, Travel: 100 mm |
| satula: | XLC City SA-T22 City |
| ohjaustanko: | XLC Riser Bar HB-C32 | Dia. 31.8 mm, Rise: 25 mm, backsweep 15° |
| haarukka: | Suntour XCM34-Boost LO DS | 100 mm |
| runko: | E-TERU HIGH AL |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| Akun kapasiteetti: | 600Wh |
| vaihteen käyttö: | Ketju - mekaaninen |
| Sähköpyörän akku: | Bosch InTube |
| käyttökoneiston valmistaja: | Bosch |
| Moottori: | Keskimoottori, Täysi avustus |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm) |
| gripit: | XLC Comfort Grip Set VLG-1752D2 |
| satulatolppa: | Dropper-tolppa |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| haarukan joustovara: | 100 mm |
| ASTM: | Luokka 2 |
| renkaat: | XLC VT-T45 Toorak | 60-584 |
| järjestelmän enimmäispaino: | 150kg |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Näyttö / ohjausyksikkö: | Bosch Kiox 300 + LED Remote |
| Käyttökoneistomalli: | Bosch Performance Line PX |
| Vääntömomentti: | 85Nm |
| Tuotesarja: | Ghost - E-Teru |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 10 |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 4052968341547, 4052968341554, 4052968341561, 4052968341578 |
| Valmistajan sivu: | http://www.ghost-bikes.com/ |