Todellinen maastopyörä: GHOST E-Riot on sähkömaastopyöräsi, jolla selviät mistä tahansa tehtävästä. Hiilikuiturunkon ja Rock Shox -jousitusosien ansiosta olet valmis vaativiin laskuisiin ja hyppyihin. Etupuolella 170mm haarukka vaimentaa kaikki iskut, takana 160mm iskunvaimennin hoitaa loput. Tehokas Bosch-moottori ja 800 Wh:n paristo antavat runsaasti tehoa ja pitkän alueen. Älykäs sähkömaastopyörä kaikille, jotka etsivät hauskaa pyörää, joka hallitsee minkä tahansa polun.
Uusimmat E-RIOT-mallit on varustettu uudella, tyylikkäällä muotoilulla. Kiiltävä viimeistely antaa pyörille sulavan ilmeen. Runko on optimoitu suoraksi, jotta madallettu vaakaputki on linjassa ketjunpidikkeen kanssa.
Uusin ja tehokas
Kevyt, suorituskykyyn painottunut paino hiilikuitu-runkon ja takakolmion ansiosta.
| Tuotenimi: | Ghost E-RIOT CF FULL PARTY - GX AXS - Mullet Carbon E-MTB - 2026 - ud carbon-mist blue / pure elegance glossy |
| Valmistaja: | Ghost Bikes |
| Tuotenumero: | GOS744719 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, MTB, Enduro |
| ketju: | SRAM GX Eagle T-Type |
| rataspakka: | SRAM XS-1275 Eagle T-Type, XD |
| vaihtaja: | SRAM Triggershift AXS Pod Controller |
| takavaihteenvaihtaja: | SRAM Eagle AXS T-Type | 12-speed |
| etuhammasratassuhde: | 34 |
| kampisarja: | SRAM GX Eagle ISIS Cranks / CR XX Bosch DU38 DM T-Type 165 |
| jarrut: | SRAM DB Maven Silver | 200 mm |
| renkaat: | DT Swiss H 1900 Spline 29", 30 mm, 15x110 mm, 6B / DT Swiss H 1900 Spline 27.5", 30 mm, 12x148 mm, 6B, XD |
| satulatolppamalli: | XLC Dropper SP-T21 | Dia. 34.9 mm | Travel: 170 mm | 500 mm |
| satula: | Prologo Proxim Nembo |
| ohjaustanko: | Truvativ | Descendant Riser | Carbon DH Dia. 35 mm, Rise: 25 mm |
| ohjainkannatin: | Truvativ | Dia. 35 mm, L: 40 mm, A-Head |
| haarukka: | Rockshox ZEB ULTIMATE CHARGER 3.1 RC2 Debonair | 170 mm |
| ohjauslaakeri: | Acros Blocklock 120° |
| runko: | E-RIOT CF Carbon | 148/110 mm |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | SRAM |
| välityssuhde: | 10-52 |
| Akun kapasiteetti: | 800Wh |
| vaihteen käyttö: | Ketju - sähköinen |
| Sähköpyörän akku: | Bosch PowerTube 800 |
| käyttökoneiston valmistaja: | Bosch |
| Moottori: | Keskimoottori, Täysi avustus |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| gripit: | Prologo Proxim X-Shred |
| iskunvaimennin: | Rock Shox Vivid Select, 205x65mm | 160 mm |
| satulatolppa: | Dropper-tolppa |
| Takakolmio: | Jousitettu |
| haarukan joustovara: | 170 mm |
| ASTM: | Luokka 4 |
| renkaat: | Continental Kryptotal-Fr Enduro Super Soft | TR 60-622 |
| rungon joustovara: | 160mm |
| järjestelmän enimmäispaino: | 150kg |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Näyttö / ohjausyksikkö: | Bosch Kiox 400C + Mini Remote |
| Käyttökoneistomalli: | Bosch Performance Line CX-R |
| Vääntömomentti: | 100Nm |
| Tuotesarja: | Ghost - E-Riot |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 12 |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 4052968341097, 4052968341103, 4052968341110, 4052968341127 |
| Valmistajan sivu: | http://www.ghost-bikes.com/ |