Tässä tehokkaassa nahkassa polkupyörille yhdistyvät edistyksellinen teknologia ja tarkkaan suunniteltu muotoilu, jotka parantavat merkittävästi kuljettajan turvallisuutta ja näkyvyyttä. React Drive tuottaa jopa 600 lumenia, joten se on ihanteellinen lisänäkyvyyteen päivällä ja riittävän tehokas yöajoon.
Siinä on ainutlaatuinen integroitu ajoneuvovaroitusjärjestelmä. Yhdessä Radar StVZO -takavalon kanssa taaksepäin suunnatut ledit syttyvät ja äänimerkki kuuluu, kun ajoneuvoja havaitaan. Pyörätietokonetta tai älypuhelinsovellusta ei tarvita, joten se tarjoaa yksinkertaisen, itsenäisen turvallisuusparannuksen. Tämä on älykkään tutkimuksen ja kehityksen avulla uudelleen määriteltyä polkupyöräturvallisuutta.
Vankka hihnakiinnike mahdollistaa nopean ja turvallisen kiinnityksen monenlaisiin ohjaustankoihin. Laite on sijoitettu kevyeen, kestävään, CNC-koneistettuun alumiinikoteloon. Se on IPX7 vesitiivis ja ladattavissa USB-C:n kautta, ja sen käyttöaika on jopa 17 tuntia.
| Tuotenimi: | Lezyne React StVZO Polkupyörän Etuvalo |
| Valmistaja: | Lezyne |
| Tuotenumero: | LEZ743535 |
| StVZO legal (Saksan tieliikennelupasäännökset): | Kyllä |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| mitat (p/l/k): | 99/42/36mm |
| IP-luokitus: | IPX7 |
| Akkutyyppi: | integroitu akku |
| maksimi käyttöaika: | 17h |
| kiinnityskohta: | Ohjaustanko |
| maks. valovirta: | 600lm |
| pyörän valoversio: | Etuvalo |
| virtalähde: | (Ladattava) akku |
| pyörän valon ominaisuudet: | Lataa USB:n kautta, Tutka, Ladattava |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 155g |
| valmistajan tuotekoodi: | 1-LED-43-STVZO-V117 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4710582555121 |
| Valmistajan sivu: | http://www.lezyne.com/ |