Kestävä, lämmin ja luotettava Radeon tarjoaa mukavuutta, joka säilyy myös vaihtelevissa sääolosuhteissa ja pitkillä matkoilla. Se on täytetty synteettisellä Stratus™-eristeellä, kuivuu nopeasti ja selviää ongelmitta kondenssivedestä ja kosteista olosuhteista. Siksi se sopii täydellisesti kosteisiin majoihin tai luonnonvaraiseen leiriytykseen leudossa ilmastossa. Harmonikkamainen WARM WAVE™ -rakenne varastoi lämmintä ilmaa ja pitää kehon lämpötilan tasaisena minimaalisella painolla. Kestävän, tuulenpitävän ja vettä hylkivän Atmos™-ulkomateriaalinsa ansiosta Radeon on valmis jokaiseen retkeilyyn, kesän bivakointiin ja maailmanmatkailuseikkailuun.
| Tuotenimi: | Rab Radeon 0C / 32F Makuupussi naiset - Säännöllinen - Vetoketju vasemmalla - dark fig green/graphene |
| Valmistaja: | Rab |
| Tuotenumero: | RAB742692 |
| toiminta: | Retkeily, Vaellus |
| sukupuoli: | Naiset |
| suositeltu rungon korkeus: | 170cm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 200/200/350mm |
| vuodenaika: | Kesä |
| Makuupussi: | Synteettinen makuupussi |
| eristys: | Synteettinen materiaali |
| mukavuuslämpötila: | +5°C |
| lämpötilaraja: | +0°C |
| äärilämpötila: | -15°C |
| Makuupussi ominaisuudet: | Vetoketju vasemmalla, Lämpökauluksella, Muumion muotoinen |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Harmaa, Vihreä |
| Paino: | 930g |
| GTIN: | 5059913230634 |
| Valmistajan sivu: | https://rab.equipment/ww/ |