Satulatolppa on yhteensopiva CUBE Litening Aero- ja Litening Air -mallien kanssa.
| Tuotenimi: | CUBE satulatolppa Litening Aero / Air UCI Zero - 400mm - musta |
| Valmistaja: | CUBE Equipment |
| Tuotenumero: | CUE740611 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| Satulatolpan Ø: | Aero / D-muoto |
| pituus: | 400mm |
| satulatolppatyyppi: | kannatin ilman siirtymää, Jäykkä satulatolppa |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 195g |
| valmistajan tuotekoodi: | 12820 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4054571240910 |
| Valmistajan sivu: | http://www.cube.eu |