Profiilin nimi: HS637
E-25 | Sopii sähköpyörille, joiden nopeus on enintään 25 km/h.
| Tuotenimi: | Schwalbe G-One RX Taitettava rengas - Addix Eco | Race Guard | TLR | E-25 - 40-622 / 28x1.50" | black |
| Valmistaja: | Schwalbe |
| Tuotenumero: | SWA740162 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, Allroad / Gravel |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ilmanpaine: | 4bar |
| ETRTO: | 40-622 |
| renkaan rungon tiheys: | 67TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 40 mm |
| pistosuojaus: | Race Guard |
| rengasseos: | Addix Eco |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 520g |
| valmistajan tuotekoodi: | 11654624 |
| Painorajoitus (per rengas): | 100kg |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | 40-622 |
| Tuotesarja: | Schwalbe - G-One |
| GTIN: | 4026495957861 |
| Valmistajan sivu: | http://www.schwalbe.com |