Pyörällä kaupungissa pysyminen voi olla työ sinänsä, mutta CUBE on tehnyt siitä hieman helpompaa.
Tehokkaan Bosch CX -vaihteiston, 600 Wh:n pariston ja puhdasta, hiljaista ja vähän huoltoa vaativaa
| Tuotenimi: | CUBE SUPREME HYBRID Deluxe SLT 600 - Easy Entry - Sähköpyörä - 2026 - metalblue / reflex |
| Valmistaja: | CUBE Bikes |
| Tuotenumero: | CUB739143 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Naiset, Unisex |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, Kaupunki |
| keskiöt: | Shimano HB-QB400 / Enviolo Heavy Duty Automatiq |
| vanteet: | CUBE EX25 |
| ketju: | Gates CDX belt |
| rataspakka: | Gates E9 CDX sprocket |
| takavaihteenvaihtaja: | Enviolo Heavy Duty Automatiq |
| etuhammasratassuhde: | 50 |
| kampisarja: | ACID Trekking Hybrid |
| jarrut: | Shimano BR-MT420 ABS | 180/180mm |
| satulatolppamalli: | SR Suntour NVX |
| satula: | ACID Shen Pro |
| ohjaustanko: | CUBE Comfort Shape Bar |
| ohjainkannatin: | CUBE Comfort Pro |
| haarukka: | SR Suntour NCX32 D LO Air |
| ohjauslaakeri: | ACROS AZF-1035 |
| runko: | Aluminium Superlite | Comfort Ride Geometry |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Enviolo |
| välityssuhde: | 24 |
| Akun kapasiteetti: | 600Wh |
| vaihteen käyttö: | Keskiö - automaattinen / portaaton |
| Sähköpyörän akku: | Bosch PowerTube 600 |
| käyttökoneiston valmistaja: | Bosch |
| Moottori: | Keskimoottori, Täysi avustus |
| pyöräerikoisuudet: | Hihnaveto |
| pyörän lisävarusteet: | valaistusjärjestelmän kera, lokasuojan kera, Tavaratelineellinen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru ABS:llä |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | Rear rack | fenders | kickstand | Knog Oi bell | Bosch charger |
| pyörän valot: | ACID Front Light PRO-E 150 X-Connect / ACID Mudguard Rear Light PRO-E |
| gripit: | ACID Travel Comfort |
| satulatolppa: | Jousitettu satulatolppa |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| haarukan joustovara: | 50 mm |
| polkimet: | ACID PP Trekking |
| renkaat: | Schwalbe Marathon Efficiency | 50-622 |
| renkaan enimmäisleveys: | 50mm |
| järjestelmän enimmäispaino: | 140kg |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen, Violetti |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| Paino: | 30100g |
| valmistajan tuotekoodi: | 114560 |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Näyttö / ohjausyksikkö: | Bosch Kiox 500 & LED Remote |
| Käyttökoneistomalli: | Bosch Performance Line CX |
| Vääntömomentti: | 100Nm |
| Tuotesarja: | CUBE - Supreme Hybrid |
| vaihteiden lukumäärä: | Automatic / Stepless |
| Rungon Muoto: | Matalarunko / Wave |
| GTIN: | 4054571499769, 4054571499776, 4054571499783 |
| Valmistajan sivu: | http://www.cube.eu |