Shimanon pehmeät ja luotettavat XT 12-vaihteiset komponentit tuovat oikean vaihteen helposti ulottuville. Ja vahvat, progressiiviset Shimano XT hydrauliset levyjarru takaavat, että hallitset aina kaiken.
| Tuotenimi: | CUBE REACTION C:62 Pro - 29" Hiilikuitu-Maastopyörä - 2026 - polarlight / black |
| Valmistaja: | CUBE Bikes |
| Tuotenumero: | CUB738981 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB |
| ketju: | Shimano CN-M6100 |
| rataspakka: | Shimano Deore CS-M6100 |
| vaihtaja: | Shimano XT SL-M8100-IR |
| takavaihteenvaihtaja: | Shimano XT RD-M8100-SGS |
| keskiölaakerit: | Shimano BB-MT500PA | 92mm Pressfit |
| etuhammasratassuhde: | 32 |
| kampisarja: | Shimano FC-MT611 |
| jarrut: | Shimano XT BR-M8100 | 180/160mm |
| renkaat: | Newmen Performance 30 light/light |
| satulatolppamalli: | Newmen Evolution |
| satula: | ACID Nuance Lite |
| ohjaustanko: | Newmen Evolution SL 318.10 |
| ohjainkannatin: | Newmen Evolution 318.4 |
| haarukka: | RockShox SID SL Base |
| ohjauslaakeri: | ACROS AZF-675 |
| runko: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| välityssuhde: | 10-51 |
| vaihteen käyttö: | Ketju - mekaaninen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 29" (622mm) |
| gripit: | ACID React Pro |
| satulatolppa: | Satulatolppa jäykkä |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| haarukan joustovara: | 100 mm |
| renkaat: | Schwalbe Racing Ray | 2.25" / Schwalbe Racing Ralph | 2.25" |
| renkaan enimmäisleveys: | 60mm |
| järjestelmän enimmäispaino: | 115kg |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen, Violetti |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| Paino: | 10900g |
| valmistajan tuotekoodi: | 145210 |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tuotesarja: | CUBE - Reaction |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 12 |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 4054571507860, 4054571507877, 4054571507884, 4054571507891, 4054571507907 |
| Valmistajan sivu: | http://www.cube.eu |