Schwalben pehmeät ja mukavuutta tarjoavat
| Tuotenimi: | CUBE KATHMANDU HYBRID ONE11 HPC SLT 800 - Hiilikuituinen Sähköinen Retkipyörä - 2026 - glintsand / oatgrey |
| Valmistaja: | CUBE Bikes |
| Tuotenumero: | CUB738819 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | Vaellus, Sähköpyörä |
| ketju: | Shimano CN-M6100 |
| rataspakka: | Shimano XT CS-M8100 |
| vaihtaja: | Shimano XT Di2 SW-M8250-IR |
| takavaihteenvaihtaja: | Shimano XT Di2 RD-M8260-SGS |
| etuhammasratassuhde: | 40 |
| kampisarja: | ACID MTB Hybrid Pro |
| jarrut: | Magura Gustav PRO | 203/203mm | Front ABS |
| renkaat: | Newmen Performance 30 base/strong |
| satulatolppamalli: | CUBE Dropper |
| satula: | ACID Shen Pro |
| ohjaustanko: | CUBE Comfort Trail Bar HD | 700mm |
| ohjainkannatin: | CUBE Comfort Stem Pro |
| haarukka: | Fox 34 Float AWL |
| ohjauslaakeri: | ACROS AZF-1035 |
| runko: | C:62 Advanced Twin Mold Technology | Aluminium 6061 T6 Rear Triangle |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| välityssuhde: | 10-51 |
| Akun kapasiteetti: | 800Wh |
| vaihteen käyttö: | Ketju - sähköinen |
| Sähköpyörän akku: | Bosch PowerTube 800 |
| käyttökoneiston valmistaja: | Bosch |
| Moottori: | Keskimoottori, Täysi avustus |
| pyörän lisävarusteet: | valaistusjärjestelmän kera, lokasuojan kera, Tavaratelineellinen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru ABS:llä |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | rear rack | fenders | kickstand | Bosch charger | Knog Oi bell |
| pyörän valot: | ACID Front Light PRO-E 200 X-Connect / ACID Mudguard Rear Light PRO-E |
| gripit: | ACID Travel Comfort |
| iskunvaimennin: | Fox Float Performance | 165x45mm |
| satulatolppa: | Dropper-tolppa |
| Takakolmio: | Jousitettu |
| haarukan joustovara: | 100 mm |
| polkimet: | ACID PP Trekking |
| renkaat: | Schwalbe Marathon Efficiency | 55-622 |
| renkaan enimmäisleveys: | 64mm |
| rungon joustovara: | 100mm |
| järjestelmän enimmäispaino: | 160kg |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Beige |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| Paino: | 27100g |
| valmistajan tuotekoodi: | 1113610 |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Näyttö / ohjausyksikkö: | Bosch Kiox 500 & LED Remote |
| Käyttökoneistomalli: | Bosch Performance Line CX |
| Vääntömomentti: | 100Nm |
| Tuotesarja: | CUBE - Kathmandu Hybrid |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 12 |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 4054571518057, 4054571518064, 4054571518071, 4054571518088 |
| Valmistajan sivu: | http://www.cube.eu |