Jos ymmärrät marginaalisten voittojen periaatteen, arvostat
CUBE on asentanut
| Tuotenimi: | CUBE AGREE C:62 SLX - Hiilikuitu Maantiepyörä - 2026 - cosmicpurple / black |
| Valmistaja: | CUBE Bikes |
| Tuotenumero: | CUB738704 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| ketju: | SRAM Force E1 |
| rataspakka: | SRAM Force E1 XG-1270 |
| vaihtaja: | SRAM Force AXS E1 |
| takavaihteenvaihtaja: | SRAM Force AXS E1 |
| etuvaihtaja: | SRAM Force AXS E1 |
| keskiölaakerit: | SRAM DUB Road | 86mm Pressfit |
| etuhammasratassuhde: | 48-35 |
| kampisarja: | SRAM Force AXS E1 | Powermeter |
| jarrut: | SRAM Force AXS E1 HRD | 160/160mm |
| renkaat: | Newmen Streem C.35/C.38 Carbon |
| satulatolppamalli: | Agree C:62 Aero |
| satula: | ACID Nuance SLT Carbon |
| tankoteippi: | ACID Bartape RC 2.5 |
| ohjaustanko: | ICR Cockpit System |
| ohjainkannatin: | ICR Cockpit System |
| haarukka: | CUBE CSL Evo Aero C:62 |
| ohjauslaakeri: | ACROS |
| runko: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | SRAM |
| välityssuhde: | 10-36 |
| vaihteen käyttö: | Ketju - sähköinen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | SRAM AXS charger | CUBE Agree C:62 Storage Box |
| satulatolppa: | Satulatolppa jäykkä |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| renkaat: | Continental Grand Prix 5000 S-TR | 30-622 |
| renkaan enimmäisleveys: | 32mm |
| järjestelmän enimmäispaino: | 115kg |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Violetti |
| haarukan rakenne: | Jäykkä haarukka |
| Paino: | 7600g |
| valmistajan tuotekoodi: | 126410 |
| kaapelin reititys: | täysin integroitu |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tuotesarja: | CUBE - Agree |
| vaihteiden lukumäärä: | 2 x 12 |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 4054571502162, 4054571502179, 4054571502186, 4054571502193 |
| Valmistajan sivu: | http://www.cube.eu |