Shimanon Dura-Ace Di2 2x12 -vaihteet välittävät voimasi - tehomittarilla varustetun Dura-Ace-kampisarjan kautta -
| Tuotenimi: | CUBE AGREE C:62 SLT - Hiilikuitu Maantiepyörä - 2026 - greenfusion / white |
| Valmistaja: | CUBE Bikes |
| Tuotenumero: | CUB738703 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| ketju: | Shimano CN-M8100 |
| rataspakka: | Shimano Ultegra CS-R8101 |
| vaihtaja: | Shimano Dura Ace Di2 ST-R9270 |
| takavaihteenvaihtaja: | Shimano Dura Ace Di2 RD-R9250-D |
| etuvaihtaja: | Shimano Dura Ace Di2 FD-R9250-F |
| keskiölaakerit: | Shimano SM-BB71-41B | 86mm Pressfit |
| etuhammasratassuhde: | 50-34 |
| kampisarja: | Shimano Dura Ace FC-R9200 | 4iiii Precision 3+ Power Meter |
| jarrut: | Shimano Dura Ace BR-R9270 | 160/160mm |
| renkaat: | Newmen Streem A.49/A.54 Carbon |
| satulatolppamalli: | Agree C:62 Aero | Comfort Flex |
| satula: | ACID Nuance SLT Carbon |
| tankoteippi: | ACID Bartape RC 2.5 |
| ohjaustanko: | ICR Cockpit System |
| ohjainkannatin: | ICR Cockpit System |
| haarukka: | CUBE CSL Evo Aero C:62 |
| ohjauslaakeri: | ACROS |
| runko: | C:62 Advanced Twin Mold |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| välityssuhde: | 11-34 |
| vaihteen käyttö: | Ketju - sähköinen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | Shimano charger | CUBE Agree C:62 Storage Box |
| satulatolppa: | Satulatolppa jäykkä |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| renkaat: | Continental Grand Prix 5000 S-TR | 30-622 |
| renkaan enimmäisleveys: | 32mm |
| järjestelmän enimmäispaino: | 115kg |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen, Vihreä |
| haarukan rakenne: | Jäykkä haarukka |
| Paino: | 7500g |
| valmistajan tuotekoodi: | 126510 |
| kaapelin reititys: | täysin integroitu |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tuotesarja: | CUBE - Agree |
| vaihteiden lukumäärä: | 2 x 12 |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 4054571502292, 4054571502308, 4054571502315, 4054571502322, 4054571502339, 4054571502346 |
| Valmistajan sivu: | http://www.cube.eu |