Kompromisseja ei tarvita, ei harjoittelupyörän eikä kilpapyörän suhteen. CUBE Agree C:62 ONE -pyörän aero-parannettu profiili ei ole vain ulkonäön vuoksi - se todella auttaa sinua ajamaan nopeammin. Shimanon 105 Di2 2x12 vaihde tarjoaa terävät, tarpeen mukaiset vaihteet joka kerta.
Ne on yhdistetty yhteensopivien hydraulisten levyjarrujen sulavaan, kaiken sään kestävään tehoon, joten olet aina täydessä hallinnassa alamäissä.
| Tuotenimi: | CUBE AGREE C:62 ONE - Hiilikuitu Maantiepyörä - 2026 - storm / grey |
| Valmistaja: | CUBE Bikes |
| Tuotenumero: | CUB738698 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| ketju: | Shimano CN-M7100 |
| rataspakka: | Shimano CS-R7101 |
| vaihtaja: | Shimano 105 Di2 ST-R7170 |
| takavaihteenvaihtaja: | Shimano 105 Di2 RD-R7150-DGS |
| etuvaihtaja: | Shimano 105 Di2 FD-R7150F |
| keskiölaakerit: | Shimano SM-BB71-41B | 86mm Pressfit |
| etuhammasratassuhde: | 50-34 |
| kampisarja: | Shimano 105 FC-R7100 |
| jarrut: | Shimano 105 BR-R7170 | 160/160mm |
| renkaat: | Newmen Evolution SL R.35 |
| satulatolppamalli: | Agree C:62 Aero |
| satula: | ACID Nuance Pro |
| tankoteippi: | ACID Bartape RC 3.0 |
| ohjaustanko: | Newmen Evolution Wing Bar |
| ohjainkannatin: | CUBE Aero |
| haarukka: | CUBE CSL Evo Aero C:62 |
| ohjauslaakeri: | ACROS |
| runko: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| välityssuhde: | 11-34 |
| vaihteen käyttö: | Ketju - sähköinen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | Shimano charger |
| satulatolppa: | Satulatolppa jäykkä |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| renkaat: | Continental Grand Prix | 30-622 |
| renkaan enimmäisleveys: | 30mm |
| järjestelmän enimmäispaino: | 115kg |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| haarukan rakenne: | Jäykkä haarukka |
| Paino: | 8900g |
| valmistajan tuotekoodi: | 126100 |
| kaapelin reititys: | täysin integroitu |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tuotesarja: | CUBE - Agree |
| vaihteiden lukumäärä: | 2 x 12 |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 4054571501837, 4054571501844, 4054571501851, 4054571501868, 4054571501875, 4054571501882 |
| Valmistajan sivu: | http://www.cube.eu |