By,schulz MR.8 Super Strong on kestävä ohjaustanko, joka on suunniteltu erityisesti suurille kuormille ja sopii erinomaisesti nopeisiin sähköpyöriin, kuten S-pedelec-pyöriin, tavarapyöriin tai maastopyöriin. Sen runsas 30 mm nousu ja 28° taaksepäin kaartuva muoto tukevat rentoa, pystyssä olevaa ajoasentoa, joka vähentää ranteiden ja niskan rasitusta. Se yhdistää vakauden, mukavuuden ja yhteensopivuuden korkealla tasolla, erityisesti kun luotettavuus ja turvallisuus ovat keskiössä.
Toimituksen sisältö: 1x ohjaustanko
| Tuotenimi: | by,schulz MR.8 Super Strong Ohjaustanko - 31.8mm | 720mm |
| Valmistaja: | by,schulz |
| Tuotenumero: | BYS738668 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Vaellus, Sähköpyörä, MTB, Kaupunki |
| Ohjaustangon kiristimen Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Ohjaustangon design: | Moustache-ohjaustanko |
| Ohjaustangon ominaisuudet: | Backsweep |
| tangon leveys: | 720 mm |
| Backsweep: | 28° |
| nousu: | 30mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 380g |
| valmistajan tuotekoodi: | 12448 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4251239318725 |
| Valmistajan sivu: | https://byschulz.com/ |