Kompromissittomat materiaalit, vertaansa vailla oleva tilavuus. Podium® Steel 350 ml -juomapullo on riittävän kestävä kaikkiin retkiin ja pitää sinut nesteytettynä pitkilläkin matkoilla.
Kun kiihdyt mäessä, tarvitset nesteytystä, joka on käden ulottuvilla, mutta ei häiritse sinua. Podium® Steel 350 ml on valmistettu korkealaatuisesta 18/8-ruostumattomasta teräksestä, ja sen muotoilu on virtaviivainen ja tilavuus suurempi, jotta voit ottaa mukaan enemmän vettä hidastamatta vauhtia. High-Flow-korkki tarkoittaa, että painamista ei tarvita – voit siis keskittyä parhaaseen suoritukseesi eikä pulloon. Kaksiseinäinen tyhjiöeristys pitää juomasi kylmänä koko matkan ajan. Vuotamattoman lukituksen ansiosta nesteiden vuotaminen on menneisyyttä: et halua enää luopua tästä pullosta.
| Tuotenimi: | CamelBak Podium Steel VSS Termospullo polkupyörään 350 ml - moss |
| Valmistaja: | CamelBak |
| Tuotenumero: | CAB738190 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Ruostumaton teräs |
| mitat (p/l/k): | 75/75/160mm |
| Halkaisija: | 75mm |
| Nesteytys, pullot ja telineet: | Pullo, Ø muut, Lämpöpullo |
| Määrä: | 0.35l |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 200g |
| valmistajan tuotekoodi: | 3220301035 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 886798061313 |
| Valmistajan sivu: | http://www.camelbak.com |