Esittelyssä: Podium® Dirt Series 15 oz, pieni mutta hieno lisä suosittuun juomapullojen sarjaamme. Riippumatta matkan pituudesta, pyöräilyssä on tärkeää juoda riittävästi. Podium Dirt Series 15 oz sopii useimpiin markkinoilla oleviin pullotelineisiin ja on helppo puristaa, jotta saat enemmän irti jokaisesta kulauksesta. Sen itsetiivistyvä korkki tekee vuodoista menneisyyttä. On/Off-venttiili varmistaa turvallisen, vuotamattoman lukituksen. Podium tarjoaa ensiluokkaisen nestehuollon, jotta voit keskittyä täysin ajamiseen.
Uusi Podium® Dirt Series 15oz on lopullinen juomapullo polkupyörään vapaa-ajalla ja kilpaurheilussa. Siinä on integroitu likasuojus, joka pitää lian poissa vedestäsi, itsestään sulkeutuva, suurivirtauksinen venttiili ja ergonominen muotoilu, joka on helppo puristaa. Optimoidun pidikkeen ansiosta sinun ei tarvitse enää sählätä, kun haluat ottaa pullon esiin tai laittaa sen takaisin paikoilleen.
| Tuotenimi: | CamelBak Podium Dirt Juomapullo polkupyörään 440 ml - berry digi camo |
| Valmistaja: | CamelBak |
| Tuotenumero: | CAB738179 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Komposiitti |
| mitat (p/l/k): | 73/73/180mm |
| Halkaisija: | 73mm |
| Nesteytys, pullot ja telineet: | Pullo, Ø 74 mm |
| Määrä: | 0.44l |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vaaleanpunainen, Maastokuvio |
| Paino: | 64g |
| valmistajan tuotekoodi: | 3090501000 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 886798061658 |
| Valmistajan sivu: | http://www.camelbak.com |