| Tuotenimi: | Ocún Crushed Chalk 250g |
| Valmistaja: | Ocún |
| Tuotenumero: | OCN195465 |
| toiminta: | Kiipeily |
| liitutyyppi: | Kalkki - murska |
| sisältö: | 250g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Paino: | 250g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 8591804500527 |
| Valmistajan sivu: | http://www.ocun.cz/en |