Huolettomasta matkailunautinnosta huolehtivat kätevät ulkotaskuja – täydelliset pitkiin kävelymatkoihin lentokentällä tai kiireisiin päiviin matkoilla. Pehmustetun kannettavan tietokoneen lokeron ansiosta tämä reppu sopii erinomaisesti myös työmatkoille tai spontaaneille viikonloppumatkoille. Hengittävä AirCushion-selkä takaa miellyttävän kantomukavuuden aamusta iltaan – huolettomaan matkustamiseen ilman kompromisseja.
Repun runko
100 % kierrätettyä 600D-polyester-ripstop-kangasta, jossa C0 DWR-käsittely: Valmistettu ilman PFAS-yhdisteitä
Olkahihna/lantiovyö/lannerat
Monikerroksinen vaahtomuovi ja ilmatäytteinen verkkokangas
Sisävuori
40 % kierrätettyä 135d-polyesteriä, C0 DWR: valmistettu ilman PFAS-yhdisteitä
| Tuotenimi: | Gregory Border 30 reppu - Pool Party |
| Valmistaja: | Gregory |
| Tuotenumero: | GRE734836 |
| sukupuoli: | Unisex |
| toiminta: | Vapaa-aika |
| mitat (p/l/k): | 530/330/220mm |
| maksimikuorma: | 16kg |
| Määrä: | 30l |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali, Kierrätetyt kankaat |
| Pääsy päälokeroon: | Yläosa |
| Päälokeron sulkeminen: | Vetoketju |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 1510g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Laukku - Tyyli: | Reppu |
| Laukku - Tarkoitus ja ominaisuudet: | Pyöränkuljetuslaukku, Kannettava/tabletti |
| GTIN: | 5400520345912 |
| Valmistajan sivu: | https://www.gregorypacks.com/ |