Signal on täydellinen kumppani kaikkiin seikkailuihin, ja siinä yhdistyy 19 hyödyllistä työkalua pieneen 4,5 tuuman kokoon. Tällä monitoimityökalulla, jossa on nuotion sytytin, 420HC-yhdistelmäveitsi ja signaalipilli, olet aina valmistautunut odottamattomiin tilanteisiin. Kiinnitä varusteet vaihdettavalla piikkitelineellä ja ankkuroi telttapaalut sisäänrakennetulla vasaralla. Valmistaudu ja koettele rajojasi - Leatherman Signalin avulla. DLC-pinnoite ruostumattomassa teräksessä ja mustassa. Cerakote® Coyote Tan, Aqua, Crimson, Grey ja Cobalt. Signal Sisältää nailonpussin.
| Tuotenimi: | Leatherman Signal Monitoimityökalu - Guava |
| Valmistaja: | Leatherman |
| Tuotenumero: | LTH724172 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Ruostumaton teräs |
| mitat (p/l/k): | 114/38/16mm |
| Leirintä- ja retkeilyvälineet: | Monitoimityökalu |
| terän pituus: | 69mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vaaleanpunainen |
| Paino: | 213g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 37447020247 |